Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka

w Szepietowie

O przedszkolu

 • BUDYNEK
  Przedszkole mieści w piętrowym budynku w Szepietowie przy ul. Nowej 1a.  Ten duży, nowoczesny obiekt spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące przedszkola.
  "Projekt pt.: Przyjazne przedszkole. Stworzenie placówki przedszkolnej Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie" polegał na przebudowie i rozbudowie istniejącego budynku na budynek przedszkola, zagospodarowaniu terenu działki oraz zakupie wyposażenia do przedszkola.
  Całkowita wartość inwestycji 656 113,15 PLN
  Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 329 119,95 PLN
  Kwota dofinansowania z budżetu państwa/Samorząd Województwa Podlaskiego 58 094,11 PLN
 • SALE ZAJĘĆ
  Dla dzieci przygotowaliśmy 3 przestronne i jasne sale, urządzone kolorowo i wyposażone w różnorodne zabawki oraz pomoce edukacyjne sprzyjające radosnej i twórczej zabawie. W salach powstały kąciki zabaw zachęcające dzieci do podejmowania wielu zabaw tematycznych.  
 • PLAC ZABAW
  Przedszkole ma własny plac zabaw z zabawkami i przyrządami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.                         
 • KUCHNIA
  W naszej kuchni, na miejscu, przygotowywane są 2  posiłki – śniadanie i podwieczorek. Dwudaniowy obiad przywożony jest z Publicznego Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Szepietowie.
 

AKTUALNOŚCI